קורס התמחות באירידיולוגיה

קורס אירידיולוגיה – אבחון בגלגל העין.

30 שיעורים.

אירידיולוגיה הינה שיטת אבחון מהפכנית אשר נותנת למטפל הזדמנות להיכנס לתוך גוף המטופל ולחשוף את מצבו הפיזי והרגשי, לא תאמינו כמה פעמים דרך העין והגילוי המוקדם הצלחנו להציל חיים של אנשים.

ישנם משפטים רבים מהמקורות אשר מציינים את חשיבות העיניים ושממבט אחד ניתן ללמוד ולהרגיש את האדם כמו

"העיניים הן חלונותיה של הנפש." ~ ג'ורג' רודנבאך

אבחון אירדיאולוגי כיום מאפשר באמצעות צילום גלגל העין של המטופל לאבחן את מצבו הגופני של האדם ולהבין את מקור החולשה הגופנית ובכך מסייע למטפל בבניית אסטרטגית טיפול מדויקת ולמטופל את היכולת לגלות אודות מחלה פוטנציאלית לפני שהיא מופיעה בחייו, ולפעול לשינוי אורח חיים קל ומותאם אישית.

ישנם הרבה פתולוגיות וסימפטומים ויחד עם זאת יש גם הרבה גורמים וסיבות לכל פתולוגיה והאבחון האירדיאולוגי מאפשר לאבחן לשורש הבעיה ובכך עוזר למטפל לתת את העצות הטיפוליות הטובות ביותר עבור המטופל.

קורס אירידיולוגיה במכללת אפקט הינו ייחודי ומורחב יותר,  במסגרת הקורס נלמד גם את אבחון המפה הרגשית בגלגל העין ובכך ניתן מענה למקום הרגשי אצל המטופל שהוא חלק בלתי נפרד מטיפול מלא באדם.

בוגרי הקורס יקבלו תעודה של  מאבחני אירידיולוגיה .

בוגרי קורס אירידיולוגיה, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המכללה ולעסוק כמאבחני אירידיולוגיה באופן מקצועי.

מטפלים מעל 90 שעות לימוד של אנטומיה ופיזיולוגיה  ו-100 שעות לימוד בקורס פתולוגיה יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מאבחן ארידיאולוגיה קלינית.

המרצה: גילי חדש

בוגרת לימודי נטורופתיה, בעלת קליניקה פרטית "דרך חדשה" ובנוסף מטפלת במרפאה הוליסטית "יסודות הריפוי" כ- 8 שנים, מרצה לקידום והנגשת בריאות בחברות, ארגונים, מוסדות החינוך ומנחת סדנאות ניקוי רעלים.

מומחית ברפואה טבעית ואבחון אירידאולוגי קליני (בקשתית העין) להבנת סימפטומים נפשיים ופיזיים תוך עידוד כוחות הריפוי הטבעיים של המטופל.

 

לבדיקת התאמתכם השאירו פרטים