קורס פרחי באך

30 שיעורים.  

שיטת טיפול שפיתח ד"ר אדוארד באך.

שיטת טיפול בפרחי באך תפסה מקום ניכר ברפואה המשלימה ונותנת כלי טיפולי נוסף למטפלים המניב תוצאות למטופלים ולתהליך הטיפולי.

מהות הטיפול בתמציות היא לעזור לאנשים לטפל בבעיות רגשיות קלות וזמניות בחיי היומיום בעזרת התמציות (כמו מצבים זמניים של לחץ, מתח, חרדה רגעית, פחד, התרגשות, חוסר ביטחון ועוד בחיי היומיום).

הנחת היסוד שעומדת בבסיס הרפואה המשלימה היא שבליבה של כל מחלה, כאב או הפרעה פיסית נחבא הגורם הנפשי. זיהוי, טיפול ואיזון במישור הנפשי מקלים על הסימפטומים הגופניים ומאפשרים מניעה של מחלות או הבראה מהן ביתר קלות.

בקורס פרחי באך נלמד על 38 התמציות, מה המשמעות של כל תמצית, לאיזה טיפוסי אנשים היא מתאימה ולאיזה מצבים היא יכולה להיות מועילה לטיפול, נלמד גם על קבוצות אנשים עפ"י ד"ר באך , מה מאפיין כל קבוצת אנשים, אלו תמציות יכולות להתאים להם, וכיצד להרכיב את התמציות המדויקות למטופלים.

נרכוש ידע על רגשות וכיצד להתמודד איתם באמצעות התמציות, נלמד לאבחן, לתמוך ולעקוב אחר התפתחות הטיפול.

במהלך הקורס נלמד ונשלב רייקי, דמיון מודרך, קלפים טיפולים ולמידת הצ'אקרות כחלק מאבחון מצב רגשי של המטופל ליצירת הרמוניה ואיזון בגוף.

הקורס כולל חומר עיוני וחומר מעשי

בכל שיעור נתנסה ונכין תמציות.

בסיום הקורס יקבלו משתתפי הקורס תעודה מטעם מכללת אפקט סיום קורס פרחי באך.

המרצה: גילי חדש

בוגרת לימודי נטורופתיה, בעלת קליניקה פרטית "דרך חדשה" ובנוסף מטפלת במרפאה הוליסטית "יסודות הריפוי" כ- 8 שנים, מרצה לקידום והנגשת בריאות בחברות, ארגונים, מוסדות החינוך ומנחת סדנאות ניקוי רעלים.

מומחית ברפואה טבעית ואבחון אירידאולוגי קליני (בקשתית העין) להבנת סימפטומים נפשיים ופיזיים תוך עידוד כוחות הריפוי הטבעיים של המטופל.

 

לבדיקת התאמתכם השאירו פרטים