האם אתם חיים בתוך כלוב של זהב?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מכורים לאוכל? לקניות? לסיגריות? למחשבות שליליות אתם חיים בתוך כלוב של זהב! התמכרות פרושה שימוש בחומר מסוים כדי לשנות את התודעה שלנו. תעצרו רגע, למה אתם מכורים? לאוכל, למחשבות שליליות, לניקיון וסדר, לרגשות שליליים, אולי לסמים, לאלכוהול, להימורים, למה ? תחשבו על זה, מה אתם עושים שאתם מרגישים עצובים, בודדים, חסרי ביטחון, כישלון? האם אתם רצים ומחפשים פתרון מהיר? האם אתם פונים לדבר הראשון שירגיע אתכם? אם כן אתם חיים בתוך כלוב של זהב.

שנים אני פניתי לאוכל, הוא היה הפתרון שלי לכל דבר, כל פעם שהייתי לחוצה הייתי אוכלת, משועממת אוכלת, עצבנית אוכלת, כועסת, מאוכזבת אוכלת, כן בטח כבר הבנתם, יצרתי תבנית התנהגות הרסנית, במקום להתמודד עם הרגשות השליליים שלי ניסיתי למצוא פתרון מהיר לבעיה שלי אוכל היה משנה התודעה שלי בחיים. לקח לי הרבה שנים להבין שאני חייה בתוך כלוב שאני יצרתי לעצמי , העניין הוא שרק אני יכולתי להוציא את עצמי מאותו הכלא. מה אתם עושים?

איך אתם מתמודדים עם הקשיים/אתגרים שלכם בחיים?

אם תבחנו את התאוות בחיים שלכם תבינו איפה אתם כלואים, תאווה לכסף, לאוכל, למחשבות שליליות, לקניות ולכל דבר משאיר אתכם אסירים בחיים שלכם, התאווה לוקחת פיקוד על החיים שלכם, מנהלת אותכם, סוגרת את העצמאות שלכם , משאירה אתכם בתוך מיצרים (עבדות).

הדבר הראשון שאני מציעה לכם לעשות הוא להיות כנים עם עצמכם, תאמינו או לא זהו צעד לא פשוט שכן אנחנו אלופים לספר לעצמנו סיפורים, אנחנו אלופים בהצדקה עצמית, הרגע הזה של הכנות הוא רגע מחונן בחיים של כל אחד מאתנו, עצרו הכל, התבוננו בחיים שלכם תבררו למה אתם מכורים? במה אתם משתמשים כדי לשנות את התודעה שלכם?

במה אתם משתמשים כדי לשפר את מצב הרוח שלכם? איזה סיפור אתם מספרים לעצמכם?

כן, זהו השלב הראשון.

 

בשלב השני תבינו איזה רגשות מנהלים את החיים שלכם? אלו תחושות אתם חשים? מתי אתם פונים להשתמש בתאווה שלכם, אחרי שתזהו את הרגש/תחושה שאתם חשים תמצאו לכך פתרון אחר : אם אתם בודדים הפתרון יכול להיות לצאת ולהכיר אנשים, למצוא זמן אישי להתחבר לעוצמה שבכם. אם אתם מרגישים ריקנות בחיים אולי הגיע הזמן למצוא את הפוטנציאל שלכם, למצוא משהו משמעותי בחיים שלכם, לצאת להתנדב.

 

כך הלאה, תמצאו פתרון בריא, מקדם לבעיה שלכם. התמכרות לא נעלמת לבד, היא דורשת טיפול בבעיה שקיימת בחיים שלכם. להיות חופשים, להשתחרר מהמחשבות שמצרות את הצעדים שלנו, את הפעולות שלנו , את הנשמה שלנו , לצאת מהעבדות זה אפשרי עבור כל אחד ואחת מכם. מה התאווה שלך? למה אתה מכורה מה מנהל אותך? שולט בחופש שלך? מה בתוכך משאיר אותך בתוך העבדות שלך? אילו מחשבות מגבילות את הרוח שלך?

 

מרגישים שהגיע הזמן שלכם לטפל בשורש הבעיה שלכם? אני כאן עבורכם . לחצו כאן להשארת פרטים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתבות נוספות

close-icon Powered by Wonder
text-icon messenger-icon