הצוות של מכללת אפקט.

בטי שרם

מנהלת המכללה

מייסדת שיטת ORB והבעלים של מכללת אפקט

בהכשרתה כמאמנת אישית, מגשרת וסופרויז'ורית מוסמכת, מטפלת C.B.T מורה לתטא היליניג, נטורופתית N.D המשלבת בעבודתה ראיה פרקטית של החיים וחתירה למצוינות טיפולית.

בעלת תואר ראשון ושני בחינוך, בעלת ניסיון כ18 שנים בתחום ההוראה, הדרכה והנחיית סדנאות וקבוצות הן לארגונים והן לפרטיים.

גילי חדש

מרצה לאירידולוגיה

בוגרת לימודי נטורופתיה, בעלת קליניקה פרטית "דרך חדשה" ובנוסף מטפלת במרפאה הוליסטית "יסודות הריפוי" כ- 8 שנים, מרצה לקידום והנגשת בריאות בחברות, ארגונים, מוסדות החינוך ומנחת סדנאות ניקוי רעלים.

מומחית ברפואה טבעית ואבחון אירידאולוגי קליני (בקשתית העין) להבנת סיפטומיים נפשיים ופיזיים תוך עידוד כוחות הריפוי הטבעיים של המטופל.

דוגלת בשיטת השפע בטיפולים ובהרצאות שלי כאחד. התשוקה שלי היא להחיות את המטבח, ליצור למטופלים תפריטים המותאמים להם אישית, להבריא מתכונים ולהפוך אותם ל- 100% בריאים ובזכות גישה טיפולית זאת לראות את האנשים שאני מלווה משתחררים מהמכאובים שלהם וזוכים בנוסף באורח חיים בריא טעים ומהנה. אני נמנעת מלהתמקד בשלילי- בלומר מה לא לאכול, לא לעשות אלא בלהדליק וליצור תשוקה למאות מזונות בריאים ומרפאים. אני בונה את ההרצאות והטיפולים שלי בכך שאנשים יתמקדו וישנו את תפיסתם לגבי דיאטות והמלצות תזונה מכשילות ולהוביל לתזונת שפע מחזקת ומבריאה שמטפלת בכל מטרה.

שירן אבקסיס

מרצה

יועצת ארגונית ומלווה עסקים הבעלים של VALUE. 

"VALUE" הוקמה עם חזון מדויק והוא להניע ולהוביל אנשים ועסקים קדימה להצלחה עסקית ואישית. הניסיון העשיר שצברתי לאורך כל השנים מאפשר לי לזהות את הערך המוסף להוביל ולהניע ולאפשר להם לצעוד בנתיב המתאים עבורם אל יעד ההצלחה והתפתחות עסקית. המוטו המוביל האישי שלי הוא – "חלום הוא רק חלום, מטרה היא חלום עם תכנית,  תאריך ויעד" ואנחנו כאן על מנת לאפשר לארגונים ולעסקים למצות את הפוטנציאל שלהם בצורה הטובה ביותר.  פתחתי את הקורסים וסדנאות שמאפשרים התפתחות משמעותית הן באישי ובעסקי: קורס יועצים עסקיים, קורס יזמות וניהול עסק לעצמאים, אימון מנהלים, להתנהל נכון ולהרוויח יותר – קורס ניהול כלכלי למשפחות ופרטיים. הקורסים הנם פרקטים ומועברים בידע נרחב ונותן מעטפת בתחומי הניהול וארגון, שיווק וכלכלי.

רדמילה פוזילוב

מרצה

משהו קצר ואישי עליי, לפני מספר שנים בעודי שכירה, התחלתי להרגיש שמשהו ממש לא מסתדר לי, חשתי כאבים בכל הגוף ותשישות רבה, הסתבר לי שחליתי במחלת פיברומיאלגיה. האבחון במחלה הזו הוא שהוביל אותי לשאול את עצמי את השאלות כמו, למה נולדתי? מה השליחות שלי בעולם הזה? מה הייעוד שלי בחיים? מהן הסיבות האמתיות לחוסר בטחון העצמי שעוטף אותי בכל הגוף ועוצר אותי לעשות שינויים בחיים? בעודי פונה לטיפולים שונים, בגלל אבחון הפיברומיאלגיה, הגעתי למטפלת שאמרה לי כך:

"הייעוד שלך בחיים הוא לטפל ולעזור לאחרים – אם לא תהיי המטפלת אז תמשיכי להיות המטופלת!"

הדס אלוש

מרצה ונטורופטית N.D

מאמנת לאורח חיים בריא. מטפלת בתזונה טבעית בהתאמה אישית, רפלקסולוגיה, צמחי מרפא וארומתרפיה. בעלת קליניקה פרטית ובעלים של "הדס רפואה טבעית" מוצרים טבעיים לטיפול וטיפוח הגוף והנפש. מאמינה כי תזונה נכונה, תנועה ומחשבות טובות מאזנות את הנפש ומחזקות את הגוף

מעין

מרצה ונטורופטית N.D

אמא להללי  ומטפלת הוליסטית בעשר השנים האחרונות משלבת בין השיטות השונות אותן למדתי, נטורופתיה, פרחי באך, תטא הילינג רפלקסולוגיה ועוד…
לנטורופתיה הגעתי מתוך תהליך פנימי של מודעות  וחיפוש דרך חיים נקייה יותר לאחר שמאסתי בדיאטות ובמחיר הרגשי שהן גבו ממני.
בתהליך האישי שלי למדתי לשנות את תפיסות העולם השגויות ולהגיע פנימה לשורש להתנהל מתוך אהבה וכבוד לגוף שלי והיום אני זוכה ללמד אחרים לעשות את זה"

ורד בת אור

מלמדת 12 צעדים לטיפול בהתמכוריות

נעים מאוד שמי ורד בת אור

מכורה נקיה 23 שנה רק להיום.
נשואה בטוב לליאור ומגדלים באושר את ביתנו הודיה.
כבר שלושה עשורים לערך אני צועדת וחיה את דרך 12 הצעדים בזכות אנשים שהראו לי דרך…
דרך בה אני רואה כל יום מחדש כי – "יש חיים מעבר…"
במסע שלי למדתי כי רק אם ארצה ואעשה אחייה חיים ששווה לחיותם במלוא הוויתם.
בדרך 12 הצעדים העזתי לחלום ולהגשים את עצמי.
אני בוגרת מכון ווינגייט-מדריכת ספורט כללי.
הוכשרתי להיות דולה בביה"ס "ללדת" – היתנדבתי במשך שנתיים באירגון סיוע לנשים מסודן ואריתריאה בדרום ת"א.
בוגרת מכללת בית-ברל-הכשרת מטפלים שיקומיים בהיתמכרויות, והנחיית קבוצות.
הישתלמות בפסיכולוגיה הומניסטית באגודת איל"ט – במהותם של כעבים ודרכיי היתמודדות עימם.
השתלמות בעמותת "הדרך"- שיטת 12 הצעדים.
קורס אצל הפסיכולוג אריק פלד – "שיטת העבודה" של ביירון קייטי.
מזה 15 שנה עובדת כמדריכה שיקומית והנחיית קבוצות במרכזי גמילה ושיקום מהיתמכרויות.

הרצון להיתפתחות ולמידה בהחלמה הפגיש אותי עם חונכת יקרה לליבי, היא השראה עבורי איך חיים דרך רוחנית.
אני חונכת ומלווה מכורים בהחלמה.
אהבתי לקריאה הפגישה אותי עם ספרים שהיו ועדיין מורי דרך מאירים בחיי.בכדי להכיל את כל הטוב הזה אני מעניקה לעצמי זמן לתפילה, מידיטציה וכן נשימה נכונה במפגשיי ריברסינג.

בחסדו של הכוח העליון שהעניק לי כל אלה , חרטתי על לוח ליבי להעביר את הבשורה… בקלות ובפשטות. 

לילי יצחק

מנהלת אדמיניסטרטיבית

שמי לילי יצחק בת 56 אמא במישרה מלאה ל4 ילדים 2 נכדות עבדתי 30 שנה בחברת בניה במח' כספים,מח' רכב ועוד כהנה וכהנה בחברה.לאחר פרק זמן שכזה הגיע העת לשינוי ,ושינוי גדול התחום שאני הכי אוהבת בעולם לעזר לאנשים ולהיות אוזן קשבת זה הסיפוק הגדול ביותר בחיים הנתינה ,אוהבת לשמח אנשים לארח . מודה לשם שהפגיש בייני לבין בטי שרם היקרה האשה המלאכית שמגיעה לליבם של אנשים רבים ומוציאה אותם את האור לחיים חדשים,מאחלת לכולם רק בריאות פריחה שיגשוג הגשמת חלומות והצבת מטרות בחיים ורק אושר אמיתי פנימי עמוק ,שמחה ואהבה.♥️