הצוות של מכללת אפקט.

בטי שרם

מנהלת המכללה

מייסדת שיטת ORB והבעלים של מכללת אפקט

בהכשרתה כמאמנת אישית, מגשרת וסופרויז'ורית מוסמכת, מטפלת C.B.T מורה לתטא היליניג, נטורופתית N.D המשלבת בעבודתה ראיה פרקטית של החיים וחתירה למצוינות טיפולית.

בעלת תואר ראשון ושני בחינוך, בעלת ניסיון כ18 שנים בתחום ההוראה, הדרכה והנחיית סדנאות וקבוצות הן לארגונים והן לפרטיים.

גילי חדש

מרצה לאירידולוגיה

בוגרת לימודי נטורופתיה, בעלת קליניקה פרטית "דרך חדשה" ובנוסף מטפלת במרפאה הוליסטית "יסודות הריפוי" כ- 8 שנים, מרצה לקידום והנגשת בריאות בחברות, ארגונים, מוסדות החינוך ומנחת סדנאות ניקוי רעלים.

מומחית ברפואה טבעית ואבחון אירידאולוגי קליני (בקשתית העין) להבנת סיפטומיים נפשיים ופיזיים תוך עידוד כוחות הריפוי הטבעיים של המטופל.

דוגלת בשיטת השפע בטיפולים ובהרצאות שלי כאחד. התשוקה שלי היא להחיות את המטבח, ליצור למטופלים תפריטים המותאמים להם אישית, להבריא מתכונים ולהפוך אותם ל- 100% בריאים ובזכות גישה טיפולית זאת לראות את האנשים שאני מלווה משתחררים מהמכאובים שלהם וזוכים בנוסף באורח חיים בריא טעים ומהנה. אני נמנעת מלהתמקד בשלילי- בלומר מה לא לאכול, לא לעשות אלא בלהדליק וליצור תשוקה למאות מזונות בריאים ומרפאים. אני בונה את ההרצאות והטיפולים שלי בכך שאנשים יתמקדו וישנו את תפיסתם לגבי דיאטות והמלצות תזונה מכשילות ולהוביל לתזונת שפע מחזקת ומבריאה שמטפלת בכל מטרה.

שירן אבקסיס

מרצה

יועצת ארגונית ומלווה עסקים הבעלים של VALUE. 

"VALUE" הוקמה עם חזון מדויק והוא להניע ולהוביל אנשים ועסקים קדימה להצלחה עסקית ואישית. הניסיון העשיר שצברתי לאורך כל השנים מאפשר לי לזהות את הערך המוסף להוביל ולהניע ולאפשר להם לצעוד בנתיב המתאים עבורם אל יעד ההצלחה והתפתחות עסקית. המוטו המוביל האישי שלי הוא – "חלום הוא רק חלום, מטרה היא חלום עם תכנית,  תאריך ויעד" ואנחנו כאן על מנת לאפשר לארגונים ולעסקים למצות את הפוטנציאל שלהם בצורה הטובה ביותר.  פתחתי את הקורסים וסדנאות שמאפשרים התפתחות משמעותית הן באישי ובעסקי: קורס יועצים עסקיים, קורס יזמות וניהול עסק לעצמאים, אימון מנהלים, להתנהל נכון ולהרוויח יותר – קורס ניהול כלכלי למשפחות ופרטיים. הקורסים הנם פרקטים ומועברים בידע נרחב ונותן מעטפת בתחומי הניהול וארגון, שיווק וכלכלי.

רדמילה פוזילוב

מרצה

משהו קצר ואישי עליי, לפני מספר שנים בעודי שכירה, התחלתי להרגיש שמשהו ממש לא מסתדר לי, חשתי כאבים בכל הגוף ותשישות רבה, הסתבר לי שחליתי במחלת פיברומיאלגיה. האבחון במחלה הזו הוא שהוביל אותי לשאול את עצמי את השאלות כמו, למה נולדתי? מה השליחות שלי בעולם הזה? מה הייעוד שלי בחיים? מהן הסיבות האמתיות לחוסר בטחון העצמי שעוטף אותי בכל הגוף ועוצר אותי לעשות שינויים בחיים? בעודי פונה לטיפולים שונים, בגלל אבחון הפיברומיאלגיה, הגעתי למטפלת שאמרה לי כך:

"הייעוד שלך בחיים הוא לטפל ולעזור לאחרים – אם לא תהיי המטפלת אז תמשיכי להיות המטופלת!"

הדס אלוש

מרצה ונטורופטית N.D

מאמנת לאורח חיים בריא. מטפלת בתזונה טבעית בהתאמה אישית, רפלקסולוגיה, צמחי מרפא וארומתרפיה. בעלת קליניקה פרטית ובעלים של "הדס רפואה טבעית" מוצרים טבעיים לטיפול וטיפוח הגוף והנפש. מאמינה כי תזונה נכונה, תנועה ומחשבות טובות מאזנות את הנפש ומחזקות את הגוף

מעין

מרצה ונטורופטית N.D

אמא להללי  ומטפלת הוליסטית בעשר השנים האחרונות משלבת בין השיטות השונות אותן למדתי, נטורופתיה, פרחי באך, תטא הילינג רפלקסולוגיה ועוד…
לנטורופתיה הגעתי מתוך תהליך פנימי של מודעות  וחיפוש דרך חיים נקייה יותר לאחר שמאסתי בדיאטות ובמחיר הרגשי שהן גבו ממני.
בתהליך האישי שלי למדתי לשנות את תפיסות העולם השגויות ולהגיע פנימה לשורש להתנהל מתוך אהבה וכבוד לגוף שלי והיום אני זוכה ללמד אחרים לעשות את זה"

ריקי חן

אני ריקי חן,

  • מלמדת ומלווה נשים להיות מנחות הורים, יועצות שינה וגמילה מקצועיות.
  • מרצה במכללות בכל הארץ.
  • מלווה משפחות באתגרים מורכבים.
  • כעשור בתחום עם רזומה של מאות הורים ולקוחות.