ORB - Observe Realeas Build

אודות השיטה

שיטת ORB היא שיטה בלעדית להכשרה והתמקצעות של מטפלים ומאמנים, שיטה שמוכיחה את הצלחת הטיפול הלכה למעשה בכל יום מחדש. 

שאתם בטוחים בדרך שלכם, המטופלים שלכם חווים חווית הצלחה מהטיפול ומשם הדרך להפניות קצרה מאוד.

 • הקורסים והשיטה הינם פרקטיקת טיפול המקנה יכולות אבחון יוצאות דופן שיטת ORB נותנת למטפל ראיה רחבה יותר על המטופל והמניע אותו בחייו.
 • במהלך הקורס נלמד לזהות לעומק פחדים, מחשבות, אמונות ורגשות המנהלים את חייו של המטופל ונלמד איך לטפל בדיוק רב במקורם.
 • נלמד לחדד את החושים, להפוך לאומנים בשאילת שאלות, ולהפוך את האינטואיציה שלנו לכלי מקצועי תקף.
 • נכיר ונתמקצע בארגז כלים רחב, מהשיטות המובילות בעולם הטיפול המאפשר יצירת תהליך שינוי עמוק, וארוך טווח.
 • נלמד כיצד להתאים דרך עבודה לכל אדם על פי מאפייניו ועל פי הדמויות הפנימיות בתוכו.
 • הקורסים משלבים לימודי תיאוריה, תהליכים חווייתיים ופרקטיקה מעשית.
נגן וידאו
נגן וידאו

אתם עומדים ללמוד את אחד הכלים הטיפוליים/אימוניים הפרקטיים ביותר, אין לי ספק שהשימוש בשיטה הבלעדית יעזור ויעצים כל אחד מכם כמטפל או כמאמן.

במסגרת הקורס יעברו המשתתפים תהליך טיפולי ואימוני באופן אישי, הכולל הדגמות, סימולציות ותרגילים אימוניים. הקורס כולל פרקטיקום (הכשרה מעשית), ליווי והנחיית מטופלים מהקליניקה הפרטית.

שיטת ORB היא כמו נווה מדבר בסהרה היא בדיוק גלגל ההצלה שאתה זקוק לו שכמעט אבדת תקווה

הקורס למטפלים ומאמנים מעניק הסמכה והכשרה מקצועית לטיפול בשיטה הבלעדית ORB

השיטה מורכבת מ–3 שלבים

Observe | ההתבוננות זיהוי שורש הבעיה ומניעת תקיעות טיפולית.

אבחון מהיר המונע את תחושת חוסר הוודאות של המטפל ומאפשר דיוק בשלבי הטיפול הראשוניים. המטפל והמטופל חווים הצלחה הדדית, כבר בשלבי הטיפול המוקדמים, אשר מקדמת את יחסי האמון והמחויבות לתהליך.

Realeas | השיחרור

זיהוי ושחרור התנגדויות של המטופל פיצוח ההתנגדות ושחרורה ,הינה קפיצת המדרגה, הקריטית והמשמעותית ביותר לתהליך הטיפולי והצלחתו.

לאחר שחרור ההתנגדות נטפל בכל המחשבות, רגשות, אמונות שמעכבות את אותו אדם מלהתקדם בחיים ונשחרר אותם. המטופל חווה תחושת הארה ריגשית משחררת ומוטיבציה גבוהה ליצירת שינוי ובנייה מחדש המטפל מקבל את הסמכות והאמון להובלת תהליך הבנייה מחדש.

Build | בנייה מחדש

הבנייה מחדש בניית התנהגות ודרך חיים חדשה מכוונת מטרה תחושה מעצימה של בחירה חופשית ודיוק הרצון האותנטי של המטופל הפיכת הרצון האמיתי לבניית מטרות קונקרטיות מדידות והגשמתן בהצלחה המטפל משלים את מעגל הטיפול בהצלחה ולשביעות רצון הצדדים.

 • אורח חיים בריא התמחות באכילה רגשית.
 • טיפול בלחץ, שחיקה וחרדות.

יתרונות שיטת ORB:

 • השיטה משלבת בין טיפול רגשי לבין אימון אישי, היום כל מטפל או מאמן חייב להתמחות בטיפול רגשי שכן עולם הרגש הוא מאוד דומיננטי במצב הנפשי והבריאותי של כל אדם , לכן על כל מאמן, מטפל לרכוש את הכלים הטיפוליים הרגשיים כדי לאפשר למטופל שלו יכולת הצלחה טיפולית גבוהה יותר.
 • השיטה משלבת כלים משיטות הטיפול הטובות והמובילות ביותר בעולם לטיפול בחרדות, פחדים ואכילה רגשית, כגון: CBT ,NLP, אימון אישי, תטא היליניג, נטורופתיה ועוד. מודל השיטה הוא בלעדי לבטי שרם.
 • כמעט כל אדם במהלך חייו יסבול ממתח נפשי, דאגות, פחדים וחרדה ולכן אתם כמטפלים ומאמנים מקצועיים תהיו בעלי ביטחון, ידע וכלים לעזור למטופל/מתאמן שלכם להגיע לשורש הבעיה ולפתור אותה.

מחקרים מראים שהאנרגיות הנפשיות מתדלדלות עד כדי כך ש-30% מהאוכלוסייה בעולם המודרני. סובלת מבעיות נפשיות כגון :מצב כרוני של לחץ, חרדות, דכאון, עצבנות ופחדים.

וזה אומר שבניגוד למקצועות רבים שהולכים להעלם מהעולם המקצועות הטיפוליים הולכים לחוות צמיחה מטורפת ומי שיצליח לעבוד עם הלקוחות שלו בצורה הכי אפקטיבית עם שיטה שמביאה תוצאות משמעותיות בזמן קצר שמצד אחד יורדת לעומק ומצד שני לא דורשת "חפירות" אינסופיות הוא זה שיוביל את השוק זו ההזדמנות שלכם להיות מובילים ומומחים בתחומכם ולחוות הצלחה כלכלית ואישית.

קורסים בשיטת ORB

הצטרפו לכל האנשים שכבר הצליחו לשנות את חייהם עם שיטת ORB

בואו ללמוד להיות מטפלים שמובילים אנשים
לחיים משמעותיים בקלות ובפשטות!

לבדיקת התאמתכם השאירו פרטים