ORB - Observe Realeas Build

אודות השיטה

שיטת ORB השיטה הייחודית שתאפשר לכם להשתחרר מאכילה רגשית, הפרעות חרדות, ופחדים. אכילה, לחץ דאגות, תקיעות בחיים, חוסר ביטחון עצמי, התמכרויות.

השימוש בשיטה הבלעדית שפיתחה בטי אדרי שרם, יעזור ויעצים כל אחד ואחת מכם, לא משנה בכמה שיטות ניסיתם לטפל בעצמכם או כמה שיטות למדתם שיטת ORB היא השיטה שתעזור לכם לעשות זאת באופן פרקטי ומהיר, וכן אתם לא תאמינו עד שתנסו.

שיטת ORB היא שיטה בלעדית המשלבת בין טיפול רגשי ואימון אישי, היא מתאימה לילדים מגיל 8, לנשים ולגברים לכל אדם אשר חווה קושי בחייו.

כאשר אנחנו חווים קושי/אתגר/בעיה בחיים אנחנו מתחילים באופן טבעי לחפש פתרון, טבעו של האדם הוא להטיב עם עצמו, העניין הוא שאנחנו לא תמיד יודעים מה שורש הבעיה, ואיך לטפל בבעיה באופן יסודי, מחפשים את הפתרון המהיר ונשארים תקועים עם הבעיה להרבה שנים .

שיטת ORB מאפשרת לכם לאתר את המקור לבעיות ולקשיים בחיים שלכם, מהרגע שבוצע תהליך הזיהוי (אבחון ) מתחיל תהליך טיפול ברמת המחשבה, רגש אמונה והצד הפיזי (לצורך ריפוי מלא), מיד לאחר מכן תצליחו לראות אפשרויות שהיו חסומות בפניכם בעבר ומאותו הרגע תוכלו לשפר כל תחום בחייכם (כן אני ממש מתכוונת לשיפור משמעותי), תוכלו לרדת במשקל ולשמור עליו, להשתחרר מפחדים וחרדות, ללמוד איך להרוויח יותר כסף, איך למצוא את הבן זוג הנכון לכם, לשפר את מערכות היחסים עם הילדים שלכם, לשפר את הזוגיות שלכם, וכל זאת הודות להסרת המכשולים בחיים שלכם.

שיטת ORB היא כמו נווה מדבר בסהרה היא בדיוק גלגל ההצלה שאתה זקוק לו שכמעט אבדת תקווה

אתם עומדים לחוות את אחד הכלים הטיפוליים/אימוניים הפרקטיים ביותר.

השיטה מורכבת מ–3 שלבים

Observe | ההתבוננות זיהוי שורש הבעיה ומניעת תקיעות טיפולית.

אבחון מהיר המונע את תחושת חוסר הוודאות של המטפל ומאפשר דיוק בשלבי הטיפול הראשוניים. המטפל והמטופל חווים הצלחה הדדית, כבר בשלבי הטיפול המוקדמים, אשר מקדמת את יחסי האמון והמחויבות לתהליך.

Realeas | השיחרור

זיהוי ושחרור התנגדויות של המטופל פיצוח ההתנגדות ושחרורה ,הינה קפיצת המדרגה, הקריטית והמשמעותית ביותר לתהליך הטיפולי והצלחתו.

לאחר שחרור ההתנגדות נטפל בכל המחשבות, רגשות, אמונות שמעכבות את אותו אדם מלהתקדם בחיים ונשחרר אותם. המטופל חווה תחושת הארה ריגשית משחררת ומוטיבציה גבוהה ליצירת שינוי ובנייה מחדש המטפל מקבל את הסמכות והאמון להובלת תהליך הבנייה מחדש.

Build | בנייה מחדש

הבנייה מחדש בניית התנהגות ודרך חיים חדשה מכוונת מטרה תחושה מעצימה של בחירה חופשית ודיוק הרצון האותנטי של המטופל הפיכת הרצון האמיתי לבניית מטרות קונקרטיות מדידות והגשמתן בהצלחה המטפל משלים את מעגל הטיפול בהצלחה ולשביעות רצון הצדדים.

  • אורח חיים בריא התמחות באכילה רגשית.
  • טיפול בלחץ, שחיקה וחרדות.

יתרונות שיטת ORB:

  • השיטה משלבת בין טיפול רגשי לבין אימון אישי, היום כל מטפל או מאמן חייב להתמחות בטיפול רגשי שכן עולם הרגש הוא מאוד דומיננטי במצב הנפשי והבריאותי של כל אדם , לכן על כל מאמן, מטפל לרכוש את הכלים הטיפוליים הרגשיים כדי לאפשר למטופל שלו יכולת הצלחה טיפולית גבוהה יותר.
  • השיטה משלבת כלים משיטות הטיפול הטובות והמובילות ביותר בעולם לטיפול בחרדות, פחדים ואכילה רגשית, כגון: CBT ,NLP, אימון אישי, תטא היליניג, נטורופתיה ועוד. מודל השיטה הוא בלעדי לבטי שרם.
  • כמעט כל אדם במהלך חייו יסבול ממתח נפשי, דאגות, פחדים וחרדה ולכן אתם כמטפלים ומאמנים מקצועיים תהיו בעלי ביטחון, ידע וכלים לעזור למטופל/מתאמן שלכם להגיע לשורש הבעיה ולפתור אותה.

מחקרים מראים שהאנרגיות הנפשיות מתדלדלות עד כדי כך ש-30% מהאוכלוסייה בעולם המודרני. סובלת מבעיות נפשיות כגון :מצב כרוני של לחץ, חרדות, דכאון, עצבנות ופחדים.

וזה אומר שבניגוד למקצועות רבים שהולכים להעלם מהעולם המקצועות הטיפוליים הולכים לחוות צמיחה מטורפת ומי שיצליח לעבוד עם הלקוחות שלו בצורה הכי אפקטיבית עם שיטה שמביאה תוצאות משמעותיות בזמן קצר שמצד אחד יורדת לעומק ומצד שני לא דורשת "חפירות" אינסופיות הוא זה שיוביל את השוק זו ההזדמנות שלכם להיות מובילים ומומחים בתחומכם ולחוות הצלחה כלכלית ואישית.

קורסים בשיטת ORB

הצטרפו לכל האנשים שכבר הצליחו לשנות את חייהם עם שיטת ORB

בואו ללמוד להיות מטפלים שמובילים אנשים
לחיים משמעותיים בקלות ובפשטות!

לבדיקת התאמתכם השאירו פרטים