טיפוליים אישיים

פגישה אחד על אחד

במכללת אפקט מתקיימים טיפולים אישיים לטיפול רגשי CBT , אימון אישי, אורח חיים בריא נטורופתיה, טיפול באכילה רגשית, בולמיה, בולמוסים, טיפול בלחץ , שחיקה וחרדות. הטיפולים מתבצעים על ידי בטי שרם (נעים) ומטפלים מוסמכים נוספים.

לצאת למסע אישי, הדרך שלך להצלחה...

היא הגיעה אלי לקליניקה לטפל בבעיה שמפריעה לה כבר הרבה זמן, אני זוכרת את הרגע ששאלתי אותה מי את, היא זזה על הכורסה בחוסר נוחות, מה זאת אומרת מי אני? מי את שאלתי אותה?

מה הכישורים, תכונות, מחשבות, אמונות שלך?

היה לה מאוד קשה לענות על השאלה הזו, אני זוכרת את היום ששאלו אותי את אותה שאלה, כן גם אני לא ידעתי מי אני. אז כן הרבה אנשים לא יודעים מי הם, וכך הם חיים את רוב חייהם.

 

לצאת לדרך להגשים את המטרות החלומות והשאיפות שלך בלי לדעת מי את באמת, לדעת את החוזקות, התכונות, המחשבות והאמונות שלך זה כמו לצאת לדרך בחושך שאין לך פנס שיאיר לך את הדרך, זה כמו לצאת למסע ללא מפה וללא מצפן, היית עושה זאת? האם היית יוצאת לדרך שאת לא יודעת מה הכלים שעומדים לרשותך? האם היית מתחילה מסע שאין לך מפה? או מצפן? כנראה שלא!

 

אם תצאי לדרך עם הכלים הנכונים המסע שלך יהיה הרבה יותר אפקטיבי, ומדויק עבורך!

 

אז איך את היית רוצה לעבור את המסע שלך? אני יכולה לעזור לך למצוא את המסלול המדויק עבורך, אני מזמינה אותך לשיחת ייעוץ במתנה איתי, ללא עלות וללא התחייבות מצדך אז מה יש לך להפסיד.

 

השאירי את הפרטים שלך ואחזור אליך

תרשמו לנו מה הקושי / אתגר שלכם ואנחנו נמצא עבורכם את הפיתרון