נעים להכיר.

קצת עליי

בטי שרם (נעים) מייסדת שיטת ORB והבעלים של מכללת אפקט

בהכשרתה כמאמנת אישית, מגשרת וסופרויז'ורית מוסמכת, מטפלת C.B.T מורה לתטא היליניג, נטורופתית N.D המשלבת בעבודתה ראיה פרקטית של החיים וחתירה למצוינות טיפולית.

בעלת תואר ראשון ושני בחינוך, בעלת ניסיון כ18 שנים בתחום ההוראה , הדרכה והנחיית סדנאות וקבוצות הן לארגונים והן לפרטיים.

מחברת הספרים:

ספר ראשון: "הכל אפשרי בקלות ובפשטות"- מדריך להעצמה עצמית.

ספר שני: "הסודות שלה"רומן פסיכולוגי המתמקד במערכות יחסים ומבוסס על סיפורים אמיתיים מהקליניקה. 

הספרים בהוצאת אסטרולוג וידיעות אחרונות.

בנימה אישית

לפני שנים רבות בחרתי להיות מורה ומחנכת בישראל, הייתי חדורת מוטיבציה לראות את האדם שנמצא מאחורי התלמיד, בכל שנותיי כמורה טיפלתי אימנתי וחינכתי אלפי תלמידים, וכן אני יכולה להגיד היום שהצלחתי לעזור לאחרים ולהיות מתוות דרך בחייהם של אלפי אנשים.

בתחום האישי בחרתי לראות את הסובבים אותי שמתי את עצמי כמעט במקום האחרון, דחיתי את ההתמודדות עם הקשיים שלי למחר

אולי גם אתם מכירים את התופעה הזו, היא קיימת אצל רוב האנשים, העניין הוא שמחר הופך לחודש, וחודש לשנה וכן אתם יכולים להבין שפתאום הפכתי לבת 40.

בגיל 40 הבעיות שלי הצביעו ברגליים והחליטו שהגיע הזמן להתייחס אליהם. אז כן, לא היו לי הרבה ברירות המצב הגופני שלי לא בישר בשורות טובות והמשקל שלי הגיע כמעט ל-100 ק"ג, לאורך השנים סבלתי מאכילה רגשית, מתחושת כעס ואשמה חזקה, רגשות שהצליחו לכרסם בתוכי ולנגוס לאט לאט בכל תחושות השמחה, הרוגע או איזון בחיי.

אני זוכרת את אותה הפעם שכל הגוף שלי רעד אחרי עוד התקף אכילה, נכנסתי לחדר סגרתי את עצמי לשעות ושקמתי החלטתי!

אני הולכת לטפל בעצמי = אני בוחרת לראות את עצמי.

זאת הייתה ההתחלה, למדתי נטורופתיה בכדי לטפל בבעיית האכילה שלי, רק שמהר מאוד הבנתי שהבעיה שלי היא בכלל רגשית/נפשית. במסגרת המסע המשכתי ללמוד לימודי אימון אישי, לימודי תטא היליניג.

באחד מהמסעות בדרך נסעתי לרוסיה ללמוד להיות מורה לתטא הילניג ומשם המשכתי ללימודי NLP לימודי CBT, גישור, שיאצו ועוד ועוד, נסעתי לכל מקום בעולם שהבטיח לי ללמוד ולהבין עוד משהו חדש על עצמי.

כל תחום פתח לי עוד גשר לנשמה שלי, עוד דרך בטיפול האישי שלי, עוד מדרגה להחלמה שלי.

בשנת 2012, החלטתי שאם אני הצלחתי להשתחרר משנים של סבל ורגשות של טינה, כעס ואשמה שבאו לידי ביטוי באכילה רגשית, הבנתי שמקומי הוא לעזור לאחרים.

"הקלינקה של בטי שרם (נעים)"

משנת 2012, פתחתי קליניקה והתחלתי לטפל כאן קיבלתי את השוק הראשון שלי, ידעתי כל כך הרבה ועם זאת חוויתי סוג של חוסר אונים, חוסר ביטחון איך לטפל באדם שנמצא מולי. 

איך זה יכול להיות שאלתי את עצמי? למדתי כל כך הרבה ועכשיו שהגיע הזמן לטפל בפועל, נתקלתי בקושי ליישם את כל הידע הזה לידי טיפול מובנה הלכה למעשה. 

ישבתי עם עצמי והחלטתי שבכדי שארגיש מטפלת מעולה, עלי לארגן לסדר ולהכין דרכי טיפול מכוונים להצלחה, ליצור שיטת טיפול ייחודית מכוונת חווית הצלחה למטפל ולמטופל וכך עשיתי במשך שנים.

מכאן המסע שלכם מתחיל…