קורס בסיס בשיטת ORB

שיטת ORB היא שיטה בלעדית המשלבת בין טיפול רגשי ואימון אישי, היא מתאימה לאנשים, מטפלים ומאמנים. כאשר אנחנו חווים קושי/אתגר/בעיה בחיים אנחנו מתחילים באופן טבעי לחפש פתרון, טבעו של האדם הוא להטיב עם עצמו, העניין הוא שאנחנו לא תמיד יודעים מה שורש הבעיה, ואיך לטפל בבעיה באופן יסודי, והכוונה כאן טיפול ברובד הרגשי, פיזי ומנטאלי.

שיטת ORB מאפשרת לכם לאתר את המקור לאתגרים בחיים שלכם, מהרגע שבוצע תהליך הזיהוי מתחיל תהליך טיפול ברמת המחשבה, רגש אמונה והצד הפיזי (לצורך ריפוי מלא), מיד לאחר מכן תצליחו לראות אפשרויות שהיו חסומות בפניכם בעבר ומאותו הרגע תוכלו לשפר כל תחום בחייכם (כן אני ממש מתכוונת לשיפור משמעותי), תוכלו ללמוד איך להרוויח יותר כסף, איך למצוא את הבן זוג הנכון לכם, לשפר את מערכות היחסים עם הילדים שלכם, לשפר את הזוגיות שלכם, וכל זאת הודות להסרת המכשולים בחיים שלכם.

אתם עומדים ללמוד את אחד הכלים הטיפוליים/אימוניים הפרקטיים ביותר, אין לי ספק שהשימוש בשיטה הבלעדית יעזור ויעצים כל אחד מכם כאדם, מטפל או כמאמן.

במסגרת הקורס יעברו המשתתפים תהליך טיפולי ואימוני באופן אישי, הכולל הדגמות, סימולציות ותרגילים אימוניים.

הקורס מקנה אפשרות לקבל תעודת מטפל בשיטת ORB לצורך זה יש לבצע פרקטיקום (הכשרה מעשית), ליווי והנחיית מטופלים מהקליניקה הפרטית.

יתרונות שיטת ORB:

  • הקורס משלב בין טיפול רגשי לבין אימון אישי, היום כל מטפל חייב להתמחות בטיפול רגשי שכן עולם הרגש הוא מאוד דומיננטי במצב הנפשי והבריאותי של כל אדם , לכן על כל מאמן, מטפל לרכוש את הכלים הטיפוליים הרגשיים כדי לאפשר למטופל שלו יכולת הצלחה טיפולית גבוהה יותר.
  • הקורס משלב כלים משיטות הטיפול הטובות והמובילות ביותר בעולם לטיפול בחרדות, פחדים ואכילה רגשית, כגון : CBT, NLP,, אימון אישי, תטא היליניג, נטורופתיה ועוד.
  • כמעט כל מטופל שיגיע אליכם לקליניקה יסבול ממתח נפשי, דאגות, פחדים וחרדה ולכן אתם כמטפלים מקצועיים תהיו בעלי ביטחון, ידע וכלים לעזור למטופל/מתאמן שלכם להגיע לשורש הבעיה ולפתור אותה.
  • 12 מפגשים 3 שעות כל מפגש

מה תקבלו בקורס?

הפיכת ידע מצטבר לשיטת עבודה מקצועית

רכישת כלים אימוניים פרקטיים להצלחה

התאמת שיטת עבודה פרטנית למטופל

חשיפה לשיטות הטיפול המובילות בעולם

פתרונות מקצועיים למצבי תקיעות

יצירת תוצאות והצלחות

שיטה שתעזור לכם להגיע לקליניקה מלאה במטופלים

יותר מ 50 פרוטוקולים טיפוליים ואימוניים ליישום מידי בקליניקה

הקורס מתאים:

  • הקורס מתאים לכל האנשים שרוצים להתחיל ללמוד אימון רגשי ואימון אישי.
  • הקורס מתאימים לכל אדם בעל הכשרה או ניסיון בתחומי האימון והטיפול: מטפלים, מאמנים, מורי תטא הילינג, מטפל אלטרנטיבי, מטפלים אנרגטים, מאמני NLP וכל עיסוק הנוגע בשינוי התנהגותי ומחשבתי.
  • הקורס מתאים לכל אדם שרוצה ללמוד להשתמש בכישורים שלו כדי להשיג את כל מה שהוא רוצה בחיים. הקורס מתאים לכל אדם שחווה בעיה בחייו והחליט שהוא רוצה ללמוד כלים פרקטיים כדי לפתור את הבעיה בחיים.

הצטרפו לכל האנשים שכבר הצליחו לשנות את חייהם עם שיטת ORB

בואו ללמוד להיות מטפלים שמובילים אנשים
לחיים משמעותיים בקלות ובפשטות!

לבדיקת התאמתכם השאירו פרטים

לבדיקת התאמתכם השאירו פרטים